”Norwich” sagādā sensāciju un apspēlē Premjerlīgas titula īpašniekus ”Manchester City”

REUTERS/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas sestdienas pēdējā spēlē ”Norwich City”, kas pirmajās četrās kārtās bija piedzīvojusi trīs zaudējumus, ar 3:2 sensacionāli uzvarēja titula īpašniekus ”Manchester City”.

”Norwich” vadībā izvirzījās 18.minūtē, kad ar galvu precīzi sita Kenijs Maklīns. Vēl pēc desmit minūtēm Tods Kantvels otro reizi pārspēja Mančestras vārtsargu Edersonu. Puslaika pēdējā minūtē Serhio Agvero izdevās rezultāta starpību samazināt.

Otrajā puslaika sākumā pēc viesu aizsargu kļūdas Tēmu Puki panāca jau 3:1. Vienīgais, ko vēl iespēja čempioni, bija Rodrigo gūtie vārti 88.minūtē.