Norvēģu supertalants Holans Bundeslīgā debitē ar “hat-trick” 20 minūtēs

IMAGO IMAGES / SCANPIX

Dortmundes “Borussia” norvēģu supertalants Ērlings Holans sestdien Vācijas Bundeslīgā debitēja ar trīs gūtiem vārtiem 20 minūšu laikā, palīdzot savam klubam ar 5:3 uzvarēt “Augsburg” komandu.

Ērlings Holans devās uz maiņu spēles 56.minūtē, kad “Borussia” bija iedzinējos 1:3. 19 gadus vecajam brīnumbērnam vajadzēja nepilnas trīs miunūtes, lai iesistu pirmos vārtus un samazinātu rezultāta starpību.

Pēc divām minūtēm Dortmundes angļu pussargs Džeidons Sančo izlīdzināja rezultātu. 70.minūtē Torgans Azārs izripināja Holanam bumbu uz tukšiem vārtiem, un norvēģim atlika tikai pielikt kāju. Un visbeidzot 79.minūtē Ērlings savai spožajai debijai pielika punktu ar precīzu sitienu ar kreiso kāju no soda laukuma labās malas – “Borrusia” izcīnīja uzvaru 5:3 un Holans sasniedza “hat-trick” 20 minūtēs.

Austrijas Bundeslīgā Ērlings Holans “Salzburg” sastāvā 14 spēlēs guva 16 vārtus un UEFA Čempionu līgā sešos mačos pretinieku vārtsargu pārspēja 8 reizes. Līgumu ar Dortmundes “Borussia” norvēģu supertalants noslēdzis līdz 2024.gadam.