No laukuma tikko noraidīts futbolists liek tiesnesim uz mirkli pārtraukt spēli, ”sajaucot” gaismas slēdžus

TWITTER/The Sun Football

Ļoti neparasta situācija piedzīvota Anglijā, kur Oksfordšīrā bāzētās komandas ”Kidlington Development” pēc sarkanās kartītes saņemšanas par sevi laukumā aizmirst neļāva.

Džūliuss Muraga spēles 73. minūtē saņēma noraidījumu no laukuma, to pametot gana pikts. Pēc tam laukumā pazuda gaismas, tas bija saistīts ar tikko noraidīto spēlētāju.

Muraga vēlāk attaisnojās, ka tikai vēlējies ieslēgt gaismu dušas telpās, sajaucot slēdžus.

”Es tikai domāju, ka ieslēgšu gaismu dušās,” izteicās Muraga.

Spēle tika pārtraukta uz piecām minūtēm, kamēr tika atjaunota kārtība uz laukuma.

Muragas noraidījums viņa pārstāvētajai ”Kidlington Development” nepalīdzēja un viņi ielaida divus vārtus spēles beigās, pretiniekiem ”Cheltenham Saracens” svinot uzvaru ar rezultātu 3:1.