“Newcastle United” Premjerlīgas mačā centīsies izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas

0 Komentāru
“Newcastle United” Premjerlīgas mačā centīsies izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas
Foto: REUTERS/LETA

“Newcastle United” futbolisti svētdien Anglijas Premjerlīgas mačā ar “Brighton & Hove Albion” centīsies izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas un nostiprināties tabulas augšdaļā.

Sestdien kārtējās uzvaras svinēja abas Mančestras komandas “City” un “United”. “Manchester City” turpināja savu augsto rezultativitāti un ar 5:0 savās mājās neatstāja cerības “Crystal Palace” vienībai. “Manchester United” viesos ar 1:0 apspēlēja “Southampton” vienību, vienīgo reizi izceļoties Romelu Lukaku.

Pirmdien sestās kārtas spēli aizvadīs Londonas “Arsenal”, kas savā laukumā tiksies ar “West Bromwich Albion”.

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Lai arī Brighton & Hove un Newcastle United ir Premjerlīgas jaunpienācējas, lai arī abām primārais uzdevums ir saglabāt vietu angļu futbola augstākajā sabiedrībā, tomēr abu komandu varējums sezonas sākumā ir atšķirīgs. Newcastle United, kas atgriezušies pēc vienas sezonas prombūtnes, sezonas sākumā ir tikuši galā teju vai visiem principiālajiem pretiniekiem cīņā par vietu zem saules, un pēc piecām kārtām uzkāpuši uz tabulas ceturto pozīciju. Braitonas komanda tikmēr mēģina adaptēties jaunajos apstākļos un par stabilu sniegumu var tikai sapņot. Pērn Čempionāta līgā abās savstarpējās spēlēs uzvarēja Newcastle, un, spriežot pēc sezonas sākuma snieguma, vairāk izredžu uzvarēt viņiem arī ir šajā spēlē.”

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Aizvadītas piecas jaunās sezonas kārtas, bet Arsenal vēl joprojām atrodas tabulas otrajā desmitniekā. No pirmā trijnieka gan Arsena Vengera komamandu šķir tikai trīs punkti, un spēle pret Chelsea ļauj Arsenal faniem cerēt, ka šis ir tikai neveikls sezonas sākums, taču ar Artilēristiem pēdējās sezonās ir tāpat, kā ar bitēm – neko nevar skaidri zināt. West Bromwich Albion šobrīd izskatās parocīgs pretinieks punktu izcīnīšanai, ja vien Vengeram izdosies atrast ideālo uzbrukuma spēlētāju kombināciju, lai pārvarētu Albion vienmēr sīksto aizsardzību. Ja tas izdosies, Arsenal nevajadzētu būt problēmām izcīnīt trīs punktus, taču nedrīkst aizmirst par ne vienmēr ideālo Londonas kluba aizsardzību un WBA pretuzbrukumu bīstamību.”

Anglijas Premjerlīga Viasat Sport Baltic un Viaplay:

·     Svētdien, 24.septembrī, 17:50 Brighton & Hove Albion – Newcastle United

·     Pirmdien, 24.septembrī, 21:55 Arsenal – West Bromwich Albion

0 Komentāru