Neticama izglābšanās! “Liverpool” vārtsargs Alisons kompensācijas laikā ar galvu gūst uzvaras vārtus

1 komentārs
AFP/SCANPIX

“Liverpool” svētdien Anglijas Premjerlīgas izbraukuma spēle ar 2:1 uzvarēja “West Bromwich Albion”, uzvaras vārtus kompensācijas laika piektajā minūtē gūstot vārtsargam Alisonam Bekeram.

Pēc Hala Robsona-Kanu un Mohameda Salaha vārtiem pirmajā puslaikā, rezultāts spēles izskaņā joprojām bija neizšķirts 1:1 un lēnām izplēnēja “Liverpool” cerības uz finišu TOP 4 un vietu UEFA Čempionu līgā.

Tūlīt bija jābeidzas arī kompensācijas laika piešķirtajām četrām minūtēm, kad viesi ieguva tiesības uz stūra sitienu, un uz soda laukumu devās arī vārtsargs Alisons Bekers.

Trenta Aleksandra-Arnolda sistā bumba atrada 191 cm garā Alisona galvu, un pēc precīza sitiena lidoja vārtos!

Emocionālais Alisons uzreiz pēc spēles gūtos vārtus veltīja savam tēvam, kurš februārī 57 gadu vecumā noslīka netālu no savām brīvdienu mājām.

“Liverpool” izcīnīja uzvaru ar 2:1 un saglabāja izredzes kvalificēties nākamās sezonas Čempionu līgas turnīram.