Komentāri
Neizteiksmīgā sezonas noslēguma dēļ Newcastle United atlaiž galveno treneri
Foto: EPA/LETA

No Anglijas futbola premjerlīgas kluba Newcastle United galvenā trenera amata atbrīvots Džons Kārvers.

Pašlaik 50 gadus vecais Ņūkāslā dzimušais speciālists janvārī izpelnījās paaugstinājumu un no palīga kļuva par galveno treneri, šajā matā aizstājot Alanu Pārdjū. United nesekmējās ar jauna trenera atrašanu, tāpēc kluba vadība nolēma Kārveram šos pienākumus uzticēt līdz sezonas beigām.

Tiek vēstīts, ka Kārvera vietā tagad varētu stāties bijušais Anglijas izlases galvenais treneris Stīvs Maklārens, kurš pagājušajā mēnesī tika atbrīvots no valsts pēc spēka otrās līgas – Championship – kluba Derby County. Tikmēr Kārvers cerējis, ka varēs palikt Ņūkāslas kluba galvenā trenera amatā pastāvīgi, taču viņa vadībā vienība premjerlīgā izcīnīja tikai trīs uzvaras 19 mačos.

United komandas treneru kolektīvā Kārvers strādāja no 1999. līdz 2004. gadam, kā arī vēlreiz kopš 2011. gada. Viņš karjeras laikā bijis arī vairāku citu Anglijas klubu galvenā trenera palīgs, bet līdz šim vienīgā galvenā trenera pieredze viņam bija 2008. un 2009. gadā ar Kanādas vienību Toronto. Newcastle United ar 39 punktiem 38 spēlēs premjerlīgas kopvērtējumā sezonu noslēdza 15.vietā.

Lasi vēl