Neimars pēc ilgstošās traumas atgriežas Brazīlijas izlasē ar skaistu vārtu guvumu

AP/LETA

Brazīlijas futbola izlase svētdien pārbaudes spēlē, gatavojoties Pasaules kausa izcīņai, ar 2:0 pārspēja Horvātiju. Uzvaras vārtus mača 69.minūtē atgriešanās mačā pēc traumas guva komandas līderis Neimars.

Neimars pēdējo reizi laukumā izgāja 25. februārī, kad Francijas čempionvienības Parīzes “Saint-Germain” rindās iedzīvojās nopietnā traumā – pēdas kaula lūzumā.

Turpinājumā daudz tika spekulēts, vai futbolists paspēs laicīgi atgūties līdz Pasaules kausa izcīņas sākumam, kas 14. jūnijā startē Krievijā. Tagad pierādījies, ka Neimars ir veiksmīgi atkopies no savainojuma un svētdien jau devās laukumā pārbaudes spēlē pret Horvātiju.

Tieši viņš atklāja rezultātu 69. minūtē – gūdams skaistus vārtus. Pamatlaika izskaņā rezultātu uz tablo dubultoja Roberto Firminu.

Bazīlijas izlase finālturnīrā ir ielozēta vienā grupā ar Šveici, Kostariku un Serbiju.