Komentāri
Neimars par milzu naudu pievienojas PSG, iegūstot pasaules dārgākā futbolista statusu
Foto: PA Wire/PA Images/SCANPIX

Spānijas futbola grands “Barcelona” saņēmis 222 miljonu eiro lielo izpirkuma summu par brazīliešu zvaigznes Neimara līgumu, tādējādi uzbrucējs kļuvis par Francijas komandas Parīzes “Saint-Germain” (PSG) spēlētāju.

222 miljonu eiro liela izpirkuma maksa ir pārliecinoši lielākā summa, ko kāds klubs iztērējis par futbolistu. Līdzšinējais pāreju rekords bija 105,2 miljoni eiro, ko pērn Mančestras “United” komanda samaksāja par Polu Pogbu. “Ceturtdienas pēcpusdienā Neimara likumīgie pārstāvji viesojās “Barcelona” kluba birojā un futbolisti vārdā pārskaitīja 222 miljonus eiro par līguma pārtraukšanu. Klubs darījuma detaļas nodos Eiropas Futbola federāciju asociācijai (UEFA), lai tā varētu noteikt tālākās darbības, kas izriet no šā darījuma,” teikts Barselonas kluba paziņojumā. Līgums ar 25 gadu veco Neimaru noslēgts līdz 2022. gada 30. jūnijam.

Neimaram līgums ar “Barcelona” bija uz vēl četriem gadiem. Ar “Barcelona” komandu Neimars 2015. gadā triumfēja UEFA Čempionu līgā un divas reizes ir kļuvis par Spānijas čempionu. Viņš šim klubam pievienojās 2013. gadā, un kopš tā laika kopumā 186 spēlēs guvis 105 vārtus.

“Esmu neizsakāmi laimīgs, kļūstot par PSG futbolistu. PSG vienmēr bijusi viena no konkurētspējīgākajām un ambiciozākajām komandām. Lielākais izaicinājums, kas mani motivēja, ir palīdzēt klubam izcīnīt čempionu titulus, kurus tik ļoti vēlas līdzjutēji. PSG ar savu degsmi un enerģiju ir piesaistījusi manu uzmanību. Eiropā esmu spēlējis četras sezonas, un tagad esmu gatavs jauniem izaicinājumiem. Kopš šodienas darīšu visu, lai palīdzētu saviem komandas biedriem un PSG sasniegtu jaunus apvāršņus, kas darītu laimīgus miljoniem līdzjutēju visā pasaulē,” PSG citē Neimaru.

Lasi vēl