Neimars par aso mēli sociālajos tīklos pēc šokējošā PSG zaudējuma var saņemt trīs spēļu diskvalifikāciju

1 komentārs
Neimars par aso mēli sociālajos tīklos pēc šokējošā PSG zaudējuma var saņemt trīs spēļu diskvalifikāciju
AFP/ SCANPIX

Vakar Parīzes “Saint-Germain” neiekļuva UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā pretrunīgi piešķirta 11 metru soda sitiena dēļ. Tas sadusmoja savainoto brazīli Neimaru, kuram tagad par izteikumiem visticamāk nāksies saņemt sodu. 

Kā zināms, Mančestras “United” pārspēja PSG ar 3:1 un iekļuva ceturtdaļfinālā, pateicoties vairāk gūtajiem vārtiem izbraukumā.

Ceturtdaļfināla likteni izšķīra kompensācijas laikā piešķirtais 11 metru soda sitiens, ko realizēja Markuss Rešfords. Pendele radīja plašas diskusijas, un savu viedokli pauda arī savainotais Neimars, kurš, iespējams, būtu varējis palīdzēt komandai ceturtdaļfinālā.

“Šis ir apkaunojums, ”  sociālajā tīklā “Instagram” teica futbolists. “Viņi ļauj skatīties atkārtojumu četriem cilvēkiem, kuri neko nesaprot no futbola. Tur nebija pendele! Kā tā varēja būt roka, ja bumba atsitās pret muguru? Ejiet ieskrieties! (Go f**k yourself)”

Lai gan ieraksts tika dzēsts, pēc  UEFA Disciplinārais kodeksa, par šādu rīcību futbolistam var piešķirt 1-3 spēļu diskvalifikāciju

1 komentārs