Brazīliešu zvaigzne Neimars svētdien guva divus vārtus savā pirmajā mājas spēlē Francijas futbola čempionātā, palīdzot Parīzes “Saint-Germain” (PSG) ar 6:2 (2:1) sagraut “Toulouse”.

Rezultātu atklāja Makss Gradels no Kotdivuāras, izvirzot “Toulouse” vadībā, bet Neimars 31.minūtē panāca izlīdzinājumu, savukārt pielika punktu 90.minūtē, kad ar gūtiem vārtiem bija izcēlušies arī Adrjēns Rabio, Edinsons Kavani ar 11 metru soda sitienu, Havjers Pastore un Levens Kurzavā.

Kad rezultāts bija vien 2:1 mājinieku labā, PSG otrā puslaika vidū palika mazākumā, kad noraidīja Marko Verati. “Toulouse” vienubrīd samazināja rezultāta starpību līdz 2:3, kad izcēlās Kristofers Kristofers Žiljēns, tomēr pēdējās desmit minūtēs PSG izcēlās vēl trīs reizes.

“Esmu ļoti priecīgs un relaksēts. Jūtos kā mājās, pierodu, cik vien ātri tas iespējams. Esmu labā fiziskajā firmā un to vēl varu uzlabot,” pēc spēles sacīja Neimars pēc PSG trešās uzvaras trīs pirmajās čempionāta spēlēs.

Par 222 miljoniem eiro no “Barcelona” iegūtais brazīlietis jau iesitis trīs vārtus, bet svētdienas mačā viņš arī izpildīja divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja 11 metru soda sitienu.

Nākamajā spēlē piektdien PSG uzņems “Saint-Etienne” komandu, kam arī ir tikai uzvaras. Trešajā kārtā tā ar 3:0 (2:0) uzvarēja “Ligue 1” jaunpienācējus “Amiens”.