Neimaram trauma, Brazīlija pārbaudes spēlē uzvar Kamerūnu

Lucas Figueiredo/CBF

Brazīlijas futbola izlase pārbaudes spēlē ar 1:0 pārspēja Kamerūnu, taču tās līderis Neimars nospēlēja vien sešas minūtes.

Parīzes “Saint-Germain” uzbrucējs, izdarot sitienu pa vārtiem, traumēja muskuli un tika nomainīts. Viņa vietā laukumā nāca “Everton” uzbrucējs Ričarlisons, kurš 45. minūtē guva uzvaras vārtus.

Gandrīz 30 tūkstoši fani Neimaru laukumā sagaidīja ar skaļām emocijām, taču bija vienlīdz pārsteigti, kad futbolists pameta laukumu.

Brazīlijas komandas ārsts atzina, ka Neimars izjutis diskomfortu kājā, taču nevar uzskatīt, ka trauma ir nopietna.

Tāpat uzbrucējs vēlāk savā “Instagram” kontā faniem pateicās par atbalstu.

Tikmēr Francijā mājinieki ar 1:0 pārspēja Urgugvaju, taču elkoņa traumu guva cits PSG uzbrucējs, Kilians Mbapē. Arī Mbapē trauma netiek uzskatīta kā ļoti nopietna.

PSG Francijas līgā nākamā spēle ir sestdien, kur tā tiekas ar “Toulouse”.