Negaidīti zaudē arī Polija! Senegālas futbolisti aptur Levandovski un poļu zvaigznes

1 komentārs
RIA/LETA

Pasaules kausa izcīņā futbolā otrdien panākumu izcīnīja Senegālas valstsvienības, kas negaidīti ar 2:1 pārspēja Poliju, tiekot vien pie trešās uzvaras finālturnīru vēsturē.

Mača 37. minūtē Polijas izlases aizsargs Tjago Cjoneks netīšām raidīja bumbu savos vārtos, izvirzot Senegālu vadībā. Turpinājumā poļiem visai grūti veicās ar momentu veidošanu, ne to labāko spēli aizvadīja arī komandas līderis Roberts Levandovskis.

Spēles 60.minūtē Senegāla rezultātu uz tablo dubultoja kuriozā veidā. Uz brīdi malā nogājušais M’Bajē Niangs pēc tiesneša atļaujas atgriezās laukumā, kad poļi bumbu atspēlēja vārtsargam – uzbrucējs pārtvēra bumbu realizēja izgājienu.

Cīņas izskaņā Polijai cerības atgrieza Gžegožs Krihovjaks, kurš 86.minūtē precīzi sita ar galvu un samazināja deficītu – 1:2. Atlikušajās minūtēs gan poļiem neizdevās izveidot nevienu bīstamu momentu un tika piedzīvota neveiksme spēlē, kurā viņi bija favorīti.

Šī bija Senegālas trešā uzvara valstsvienības vēsturē Pasaules kausa finālturnīros, iepriekšējos divus panākumus senegālieši iekrāja 2002. gada turnīrā pret Franciju un Zviedriju.

Jau vēstīts, H grupas pirmajā spēlē negaidīti zaudēja arī par favorīti uzskatītā Kolumbijas, kas ar 1:2 piekāpās Japānai.