Neapmierināto Ronaldu nomainījušais Dibala 77. minūtē izrauj “Juventus” uzvaru pār “AC Milan”

SPORTIMAGE / PA IMAGES / SCANPIX

Paulo Dibala svētdien Itālijas A sērijas futbola čempionātā ar vārtiem izcēlās 77. minūtē, kaldinot savas komandas Turīnas “Juventus” panākumu pār “AC Milan”.

“Juventus” mājās ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja “AC Milan”.

Pēc partneru dinamiskās saspēles 77. minūtē pie soda laukuma atzīmes bumbu saņēma Dibala, kurš paspēris dažus soļus, izdarīja netveramu sitienu vārtu kreisajā apakšējā stūrī, kaldinot Turīnas komandas uzvaru.

Dibala 55. minūtē laukumā devās, nomainot uzbrukuma līderi Krištianu Ronaldu, kurš par šādu trenera lēmumu bija manāmi neapmierināts. Viens no pasaules labākajiem futbolistiem vēl pirms mača noslēguma atstāja laukumu. Ronaldu otrajā puslaikā tika nomainīts arī pagājušās nedēļas UEFA Čempionu līgas spēlē, kad Itālijas klubs tikās ar Maskavas “Lokomotiv”.

“Mums jāpasakās Krištianu, kurš laukumā devās, neraugoties uz to, ka viņš nav labākajā sportiskajā formā,” pēc uzvaras teica “Juventus” treneris Mauricio Sarri.

Citā spēlē “Parma” mājās ar rezultātu 2:0 (0:0) uzvarēja “AS Roma”. Mača 68.minūtē 1:0 panāca Matia Sprokati, bet Andrēass Kornelijus kompensācijas laika trešajā minūtē guva “Parmas” vienības otros vārtus.

Tikmēr sestdien Milānas “Inter” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:1) uzvarēja “Verona”. Rezultātu 19.minūtē, precīzi izpildot “pendeli”, atklāja Valerio Verre, bet Matiass Vesino un Nikolo Barella 65. un 83.minūtē guva pa vārtiem, palīdzot “Inter” izcīnīt desmito panākumu 12 spēlēs.

Pēc 12 spēļu kārtām ar 32 punktiem vadībā ir “Juventus”, par punktu mazāk ir “Inter”, bet Romas “Lazio” ar 24 punktiem ieņem trešo vietu. Tikpat punkti ir arī “Cagliari”, bet pa 22 punktiem iekrājušas Bergāmo “Atalanta” un “AS Roma”.