Ne visi Francijā bija sajūsmā par uzvaru Pasaules kausā – policija soda par pārāk skaļu priecāšanos

0 Komentāru
Ne visi Francijā bija sajūsmā par uzvaru Pasaules kausā – policija soda par pārāk skaļu priecāšanos
REUTERS/SCANPIX

Francijas futbola izlases līdzjutēji Terņjē pilsētā saņēmuši naudas sodus par skaļu uzvedību pēc valstsvienības triumfa Pasaules kausa izcīņā.

Francija jūlijā izcīnīja uzvaru Pasaules kausa izcīņā, finālspēlē uzvarot Horvātiju. Pēc uzvaras Terņjē pilsētā, kurā dzīvo 13 000 iedzīvotāju, bija pamatīgas svinības. Vietējā policija saņēma sūdzības par skaļu uzvedību nakts laikā no tiem, kuri tik grandiozi nesvinēja komandas uzvaru.

Visiem nakts miera traucētājiem piešķirtas soda naudas 35 eiro vērtībā, ziņu aģentūrai AFP atklājis Terņjē policijas iecirkņa pārstāvis Didjē Obēns.

“Cilvēki, kuri par futbolu neinteresējas, sūdzējās par pārāk skaļu uzvedību,” sacīja Obēns. “Rezultātā astoņi cilvēki tika sodīti par to, ka pārlieku ilgi darbināja automašīnu taures, kā arī vēl trīs saņēma sodus par pārāk skaļu automašīnu motoru rūkoņu.

Pēc uzvaras tūkstošiem līdzjutēju Parīzē sagaidīja Pasaules kausu ieguvušos Francijas izlases futbolistus, kuriem par godu tika sarīkota svētku parāde Elizejas laukos, kā arī pieņemšana pie valsts prezidenta.

0 Komentāru