“Napoli” “pendelēs” uzvar Ronaldu “Juventus” un sesto reizi triumfē Itālijas kausa izcīņā

Pievienot komentāru
“Napoli” “pendelēs” uzvar Ronaldu “Juventus” un sesto reizi triumfē Itālijas kausa izcīņā
ZUMAPRESS/SCANPIX

“Napoli” futbolisti trešdien Romas olimpiskajā stadionā 11 metru sitienu sērijā ar 4:2 uzvarēja Turīnas “Juventus”, sesto reizi izcīnot Itālijas kausu. Spēles pamatlaiks beidzās neizšķirti 0:0.

“Napoli” futbolisti Dženāro Gatuzo sarūpēja pirmo lielo trofeju viņa trenera karjerā.

Vairākas iespējas komandām gūt vārtus bija abu puslaiku beigās. Neapolieši uzvaru varēja izcīnīt otrā puslaika kompensācijas laika pēdējā minūtē, taču veiksme tobrīd bija “Juventus” pusē. Vispirms Džanluidži Bufons apturēja bumbu pirms vārtu līnijas, bet uzbrukuma turpinājumā Elifs Elmass no aptuveni viena metra trāpīja pa vārtu stabu.

Pirmās 90 minūtes noslēdzās neizšķirti 0:0, tādējādi trofejas ieguvējs tika noskaidrots 11 metru sitienu sērijā. Turīnas komanda sēriju sāka neveiksmīgi – vispirms Paulo Dibalas sitienu atvairīja Alekss Merets, bet otrajā piegājienā Danilu sita pāri vārtiem.

Turpretī Lorenso Insinje un Mateo Politāno savas iespējas izmantoja, tādējādi panākdami 2:0 “Napoli” labā. Turpinājumā turīniešiem Leonardo Bonuči un Ārons Remzijs bija precīzi, bet ar to pašu atbildēja Nikola Maksimovičs un Arkadjušs Miliks, polim iesitot uzvaru nesošo “pendeli”.

“Napoli” Itālijas kausā triumfējusi sešas reizes – 1962., 1976., 1987., 2012., 2014. un tagad arī 2020.gadā.