Mourinju un “Tottenham Hotspur” mača beigās izglābjas no zaudējuma “Norwich City”

REUTERS/SCANPIX

Žuzē Mourinju vadītā “Tottenham Hotspur” sestdien Anglijas Premjerlīgas izbraukuma mačā spēlēja neizšķirti 2:2 ar turnīra tabulas pēdējās vietas īpašniekiem “Norwich City”.

18.minūtē Mario Vrančičs precīza sita no soda laukuma robežas un izvirzīja mājniekus vadībā. 33.minūtē Tēmu Puki guva otros vātrus, tomēr VAR “atrada” somu futbolistam aizmuguri.

55.minūtē Kristians Eriksens ar soda sitenu no 20 metriem panāca neizšķirtu 1:1. Pēc sešām minūtēm Tobijs Alderveirelds cīņā ar Puki mēģināja sist bumbu projām, bet tā trāpīja pa Seržu Orjē un ielidoja “Spurs” vārtos.

81.minūtē “Norwich” aizsargs Kristofs Cimermans soda laukumā nogāza Hariju Keinu, un pats cietušais realizēja piešķirto “pendeli” – 2:2.