Mourinju debijā “Tottenham Hotspur” izcīna uzvaru pār “West Ham”

REUTERS/SCANPIX

Sestdien “Tottenham Hotspur” savā pirmajā Anglijas Premjerlīgas mačā ar Žuzē Mourinju pie stūres ar 3:1 uzvarēja ” West Ham United”.

Pēc Hinmina Sona, Lukasa Mouras un Harija Keina sitieniem “Spurs” izvirzījās vadībā 3:0. 73.minūtē Mihails Antonio samazināja rezultāta starpību un kompensācijas laika sestajā minūtē Andželo Ogbona mājnieku labā guva otros vārtus.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju