Morozs: Mūsu izredzes pret “Gent” tagad ir labākas nekā pirmajā spēlē

0 Komentāru
Morozs: Mūsu izredzes pret “Gent” tagad ir labākas nekā pirmajā spēlē
TWITTER

Pirms UEFA Konferences līgas trešās kvalifikācijas kārtas atbildes spēles RFS futbola komandas galvenais treneris Viktors Morozs pauda pārliecību, ka kluba izredzes pret Beļģijas “Gent” ir nedaudz labākas, kā tās bija pirms pirmās spēles.

“Ar lielu nepacietību gaidām spēli, domāju, ka esam gatavi tai,” preses konferencē pauda Morozs, piebilstot, ka, viņaprāt, RFS izredzes ir “drusku labākas nekā pirms pirmās spēles, tas ir ļoti labi”.

Galvenais treneris apliecināja, ka mačā nepiedalīsies traumu guvušais Roberts Savaļnieks, bet pārējie spēlētāji ir “gatavi, visi spēlētāji ir ierindā”.

Tāpat Morozs norādīja, ka Latvijas kausa spēle pirmdien pret “Skanstes SK” komandu bija laba iespēja spēlētājiem parādīt savas spējas, un daži spēlētāji tajā esot pierādījuši savu gatavību iziet uz maiņu un palīdzēt komandai, tādējādi pietuvojoties pamata sastāvam.

Vienlaikus viņš neatklāja, vai Latvijas kausa spēlē abus vārtus guvušais Renārs Varslavāns tiks iekļauts pamata sastāvā pret “Gent”.

Morozs atzina, ka “Gent” komandas priekšrocība ir intensīvas vietējā čempionāta spēles reizi vai pat divas reizes nedēļā, kādu RFS nav, tādēļ īpaši svarīga ir spēlētāju fiziskā kondīcija, kuru nedēļas laikā krasi nevar uzlabot, tādēļ atbildes mačam “Daugavas” stadionā komanda gatavojas ar taktiskiem risinājumiem un plānu, kas “ir atšķirīgs no tās spēles, kas bija Gentā”.

Jau ziņots, ka mačs “Daugavas” stadionā Rīgā starp RFS un Beļģijas “Gent” sāksies plkst.20, un to tiešraidē translēs kanāls LTV7.

RFS pirmajā kvalifikācijas kārtā divu spēļu summā ar 6:5 pieveica Fēru salu “Klaksvik”, bet otrajā ar 5:0 pārvarēja Ungārijas kluba Felčutas “Puskas Akademia” barjeru.

Šī pāra favorīte ir “Gent”, kas turnīru sāka ar otro kārtu. Tajā ar 4:2 (4:0, 0:2) tika pieveikta Norvēģijas “Valerenga”.

Šī dueļa pirmā cīņa Beļģijā beidzās ar neizšķirtu – 2:2.

Šī pāra uzvarētāja “play-off” kārtā tiksies ar Vladislava Gutkovska pārstāvēto Polijas komandu Čenstohovas “Rakow” vai Krievijas vienību Kazaņas “Rubin”. Pirmajā cīņā Polijā komandas vienojās par bezvārtu neizšķirtu.

0 Komentāru