Montam debijas vārti, “Chelsea” nospēlē neizšķirti pret “Leicester City”

PREMIER LEAGUE

Pirmajā Anglijas premjerlīgas sezonas mājas spēlē bez panākuma palikusi Londonas “Chelsea” – 1:1 pret Lesteras “City”.

Kā zināms, pirms nedēļas Frenka Lamparda oficiālajā debijā pie komandas stūres tika piedzīvots kaunpilns zaudējums pret Mančestras “United”, savukārt trešdien UEFA Superkausa spēlē 11 metru soda sitienu sērijā atzīts “Liverpool” pārākums.

Pret Lesteru maču “Chelsea” sāka ļoti apņēmīgi, kas arī noveda pie rezultāta atklāšanas. Jau septītajā minūtē precīzs bija 20 gadus vecais Meisons Monts, gūstot savus debijas vārtus premjerlīgā.

Turpinājums ātrajam vārtu guvumam nesekoja, un 67.minūtē nigērietis Vilfreds Ndidi ar galvu pēc stūra sitiena panāca izlīdzinājumu.

Nākamsestdien “Chelsea” spēkosies pret “Norvich City”, kamēr Lesterai mačs pret Šefīldas “United”.