MLS zvaigzne, izpildot 11 metru soda sitienu, veic jocīgu triku, kas noiet pilnīgi greizi

1 komentārs
USA TODAY/SCANPIX

MLS kluba ”DC United” spēlētājs Džozefs Martiness pretinieku komandas vārtsargu centās pārspēt ar viltīga trika palīdzību, tomēr tas nesanāca, kā iecerēts.

Soda sitienu Martiness izpildīja spēles 73. minūtē pie rezultāta 0:0, un tobrīd šķita, ka varbūt tieši šis moments salauzīs spēli vienā vai otrā virzienā, tomēr Martiness netrāpīja.

Viņa uzvārda brālis Gonsalo gan situāciju 89. minūtē izglāba un panāca ”United” komandai 1:0, turklāt 92. minūtē izcēlās arī Džozefs, panākot 2:0.

Vairāki ārzemju mediji šo 11 metru soda sitienu apzīmējuši par vienu no visu laiku apkaunojošākajiem.

Tomēr šī nav pirmā reize, kad Martiness šādi izpilda soda sitienus.