Minhenes “Bayern” kļūst par “Leipzig” pretinieci Vācijas kausa finālā

IMAGO IMAGES / NORDPHOTO / SCANPIX

Minhenes “Bayern” komanda trešdien iekļuva Vācijas kausa futbolā finālā, kur tiksies ar “Leipzig” vienību.

Minhenes komanda pusfinālā viesos ar rezultātu 3:2 pārspēja Brēmenes “Werder” futbolistus.

Spēles 36.minūtē viesus vadībā izvirzīja Roberts Levandovskis, no tuvas distances raidīdams bumbu tīklā pēc tam, kad tā bija atsitusies pret vārtu stabu. Otrajā puslaikā, 63.minūtē Tomass Millers no punkta, kur izpilda 11 metru soda sitienus, panāca jau 2:0 “Bayern” labā.

Tiesa, pamatlaika priekšpēdējā desmitminūtē mājinieki minūtes laikā izlīdzināja rezultātu. Vispirms no aptuveni tā paša punkta, kur precīzs bija Millers, bumbu vārtos raidīja Juja Osako, bet pēc tam 2:2 panāca Milots Rašica, kurš veica lielisku individuālu reidu no laukuma vidus.

Pēdējais vārds šajā spēlē piederēja Minhenes futbolistiem, jo 80.minūtē Kingslija Komana nopelnīto “pendeli” realizēja Levandovskis.

“Werder” Vācijas kausa mačos savā laukumā bija uzvarējusi 37 spēles pēc kārtas, iepriekšējo neveiksmi ciešot tālajā 1988.gadā.

“Abas komandas aizvadīja izcilu spēli, bet, ja ņem vērā vārtu gūšanas momentus, mēs bijām pelnījuši uzvaru. Ja “Werder” gūst vārtus, tad viss var notikt. Divreiz zaudējām koncentrēšanos un spēle tika pavērsta pavisam citā virzienā,” gūto uzvaru komentēja “Bayern” galvenais treneris Niko Kovačs.

“Bayern” par Vācijas kausa ieguvēju kronēta 18 reizes, bet pērn Minhenes komanda finālā ar 1:3 zaudēja Frankfurtes “Eintracht” futbolistiem.

Jau ziņots, ka otrā pusfinālā “Leipzig” otrdien ar 3:1 (1:1) pārspēja otrajā līgā spēlējošo Hamburgas SV (HSV). Iepriekš Leipcigas komanda Vācijas kausā nebija tikusi tālāk par astotdaļfinālu, kuru izdevās sasniegt 2014. un 2015.gada sezonā.

Vācijas kausa fināls notiks Berlīnē 25.maijā.