Minhenes ”Bayern” izcīnīto Vācijas čempiontitulu nosvin ar neīstu trofeju

Titulētais Vācijas bundeslīgas futbola klubs Minhenes “Bayern” sestdien viesos ar 6:0 (3:0) sagrāva “VfL Wolfsburg” komandu, piekto gadu pēc kārtas kļūstot par valsts čempioniem. Tomēr turnīra organizatori nebija paredzējuši šādu scenāriju un Bavārijas klubam nācās svinēt ar papīra trofeju…

Uzvarētājiem divus vārtus guva Roberts Levandovskis, bet pa reizei precīzi bija Davids Alaba, Arjens Robens, Tomass Millers un Jošua Kimmihs. Rezultāts tika atklāts cīņas 19.minūtē pēc Alabas precīzā sitiena, savukārt pirmā puslaika beigu daļā divas reizes precīzs bija Levandovskis. Arī otrajā puslaikā dominēja “Bayern”, beigās nodrošinot graujošu uzvaru.

“Bayern” kārtējo titulu nodrošināja trīs kārtas pirms turnīra beigām, jo sestdien viņu tuvākā sekotāja “Leipzig” mājās nespēja uzveikt pastarīti “Ingolstadt”, mačam noslēdzoties neizšķirti 0:0 (0:0). “Leipzig” atlikušajos trijos mačos pat teorētiski nevar panākt pretiniekus, jo abas komandas šķir desmit punkti. “Bayern” par Vācijas čempioniem kļuva 27.reizi kluba vēsturē.