Milzīga summa! ”Liverpool” gatava maksāt “astronomisku” naudu par aizsargu van Dīku

Pievienot komentāru
Milzīga summa! ”Liverpool” gatava maksāt “astronomisku” naudu par aizsargu van Dīku
Foto: PA Wire/PA Images/SCANPIX

Nīderlandes futbola izlases spēlētājs Virdžils van Dīks, realizējot pāreju starp Anglijas premjerlīgas komandām “Southampton” un “Liverpool”, varētu kļūt par pasaulē dārgāko aizsargu, vēsta britu mediji.

Pašlaik 25 gadus vecais futbolists uz “Southampton” pārgāja 2015.gadā no Skotijas čempioniem Glāzgovas “Celtic”, bet tagad viņa nākamā pāreja varētu izmaksāt aptuveni 60 miljonus mārciņu (69 miljonus eiro). Tāpat viņš kļūtu par visu laiku dārgāko “Liverpool” futbolistu, jo līdzšinējais iegādes rekords ir 2011.gadā samaksātie 35 miljoni mārciņu par uzbrucēju Endiju Kerolu.

Tiek ziņots, ka 10% no šīs summas pienāksies “Celtic” komandai, kas pirms diviem gadiem par aizsarga pāreju uz “Southampton” nopelnīja 11,5 miljonus mārciņu. Šobrīd pasaulē dārgākais aizsargs ir brazīlietis Davids Luiss, kuru 2014.gadā Londonas “Chelsea” pārdeva Parīzes “Saint-Germain” par 50 miljoniem mārciņu.

Kā vēsta laikraksts “The Sun”, “Liverpool” galvenais treneris Jirgens Klops pārliecinājis vienības īpašniekus, ka van Dīks ir pelnījis saņemt gandrīz 200 000 mārciņu (230 000 eiro) algu mēnesī, kas viņu padarīs arī par labāk apmaksāto spēlētāju Liverpūles vienības vēsturē. Van Dīku vēlas iegūt arī Mančestras “City” un arī “Chelsea” komandas, bet viņš vēlas pāriet uz “Liverpool” arī tāpēc, lai pievienotos savam tuvam draugam Džeordžino Vijnaldumam.

Lasi vēl