Mesi 100. vārti UEFA Čempionu līgā; “Barcelona” atrod trūkumus Kontes taktikā

AFP/LETA

Pēdējo ceļazīmi uz UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu trešdien vakarā izcīnīja “Barcelona” komanda, kas astotdaļfinālā ar 3:0 pārspēja Londonas “Chelsea”, divu spēļu summā triumfējot ar 4:1.

Jau mača otrajā minūtē Lionels Mesi atklāja rezultātu, kad pēc lieliskas Luisa Svaresa piespēles pārspēja Tibo Kurtuā no ļoti asa leņķa. Pie sasniegtā “Barcelona” neapstājās un pēc ātra Mesi reida skaistus vārtus 20. minūtē guva talantīgais Dembelē.

Pēcāk spēle izlīdzinājās, arī Antonio Kontes vadītajai “Chelsea” komandai veidojot bīstamus uzbrukumus. Puslaika izskaņā Markusa Alonso brīvsitiens norībināja mājinieku vārtu konstrukciju.

Otrajā puslaikā “Barcelona” atdeva iniciatīvu pretiniekiem. Lai gan “Chelsea” uzbruka vairāk, vārtus atkal guva mājinieki – Mesi 63.minūtē relizēja vēl vienu ātru pretuzbrukumu un guva savus 100. vārtus UEFA Čempionu līgā. Turpinājumā klubi aizvadīja līdzvērtīgu cīņu un rezultāts vairāk nemainījās.

Jau vēstīts, dienas agrajā spēlē Minhenes “Bayern” izbraukumā ar 3:1 pārspēja Stambulas “Besiktas”, divu spēļu summā uzvarot ar 8:1. Ceturtdaļfinālu izloze paredzēta piektdien.