Mesi un Ronaldu gūst pa vārtiem, “Barcelona” un “Real” aizraujošā “El Clasico” derbijā cīnās neizšķirti

AFP/LETA

Slavenajā Spānijas futbola derbijā, kas dēvēts arī par “El Clasico”, svētdien vakarā “Barcelona” savā laukumā cīnījās 2:2 ar Madrides “Real”.

Mača rezultātu desmitajā minūtē atklāja “Barcelona” uzbrucējs Luiss Svaress, bet četras minūtes vēlāk rezultātu uz tablo izlīdzināja “Real” ikona Krištianu Ronaldu.

Turpinājumā sekoja visai asa spēle abu klubu izpildījumā, 45. minūtē mājinieki palika mazākumā – par rupjību sarkano kartiņu saņēma Serdži Roberto.

Tas gan netraucēja “Barcelona” komandai izvirzīties vadībā – 52. minūtē Lionels Mesi guva skaistus vārtus, tomēr tieši 20 minūtes vēlāk ar ne mazāk spožu sitienu izcēlās “Real” spēlētājs Gerets Beils – 2:2.

Zīmīgi, ka jau čempiontitulu nodrošinājusī “Barcelona” šajā sezonā Spānijas čempionātā joprojām nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu.

Līgas kopvērtējumā “Barcelona” ir 87 punkti 35 spēlēs, otrā ar 75 punktiem 36 mačos ir Madrides “Atletico”, bet “Real” 35 cīņās iekrājusi 72 punktus.