Komentāri

UEFA Čempionu līgas D apakšgrupas mačā trešo uzvaru izcīnījusi  “Barcelona”, kas savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Pireju “Olimpiakos” vienību. Tomēr mačā tika piefiksēts kāds interesants brīdis – Mesi vienā no spēles epizodēm no zeķes izvilka tabletīti.

Kā vēsta spāņu mediji, tad nezināmā tabletītē nav bijusi nekas aizliegts. Tā bijusi glikozes tablete, lai spēlētājam dotu enerģiju. Kāpēc jau pirmajās desmit spēles minūtēs argentīnietim vajadzēja enerģijas tableti? Tas tāpēc, ka pirmajās 15 dueļa minūtēs muskuļi ir vislielākajā riskā, lai gūtu savainojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Mesi izvelk no getras tableti un to apēd

Pašā mačā  “Barcelona” sastāvā ar vārtu guvumiem izcēlās Lukass Diņs un stāsta varonis Lionels Mesi, kuram tie bija 100.vārti UEFA Čempionu līgā. Viņš kopā ar portugāļu zvaigzni Krištianu Ronaldu, kurš iesitis 113 vārtus, ir vienīgie futbolisti vēsturē, kuri šī turnīra ietvaros spējuši gūt vismaz simts vārtu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl