Mesi par 16 gadus veco sensāciju Fati: Viņam ir visas iespējas kļūt par vienu no labākajiem futbolistiem

Pievienot komentāru
Mesi par 16 gadus veco sensāciju Fati: Viņam ir visas iespējas kļūt par vienu no labākajiem futbolistiem
EPA/SCANPIX

“Barcelona” kluba 16 gadus vecajam supertalantam Ansu Fati esot visas iespējas kļūt par vienu no labākajiem futbolistiem pasaulē, uzsver viņa komandas biedrs Lionels Mesi.

“Barcelona” komandā sezonas sākumā sevi lieliski apliecinājis 16 gadus vecais uzbrucējs Fati, kurš tiek uzskatīts par nākamo superzvaigzni.

“Man viņš ļoti patīk, un cenšos viņam palīdzēt. Viņš ir neticami labs futbolists, viņam piemīt visas īpašības, lai ko sasniegtu. Tāpat man patīk, kā klubs ar viņu apietas, gluži kā ar mani – neizdarot nekādu spiedienu. Jāatceras, ka viņam ir tikai 16 gadu. Ceru, ka visa tā ažiotāža neatstās negatīvu iespaidu, jo viņam ir visas iespējas kļūt par vienu no labākajiem,” komentēja Mesi.

Šajā sezonā Mesi būs trīs lieli izaicinājumi – Spānijas čempionāts, UEFA Čempionu līga un “Copa America”.

“Jau četrus gadus neesam tikuši pie Čempionu līgas titula. Saprotam, ka, nestrādājot dienu no dienas, to neiespēsim. Tāpat degu nepacietībā cīnīties “Copa America”. Šogad bija ļoti labs turnīrs,” teica Mesi, kurš kopā ar Argentīnas izlasi Dienvidamerikas prestižākajā klubu turnīrā izcīnīja trešo vietu.

Pirmdien sesto reizi par FIFA pasaules labāko futbolistu tika nosaukts tieši Mesi, kurš bija sezonas labākais vārtu guvējs UEFA Čempionu līgā un Eiropas Zelta futbolzābaka ieguvējs, kā arī desmito reizi izcīnīja Spānijas čempiona titulu.