Mesi neierodas uz Covid-19 testu pirms treniņnometnes

Pievienot komentāru
Mesi neierodas uz Covid-19 testu pirms treniņnometnes
AP/SCANPIX

Futbola superzvaigzne Lionels Mesi svētdien neieradās uz Covid-19 testu pirms Spānijas kluba “Barcelona” pirmā treniņa. Ņemot vērā Spānijas futbola līgas sanitāro protokolu, Mesi nevarēs piedalīties svētdienas treniņā.

Mesi neparādīšanās treniņā arvien vairāk izgaismo viņa un kluba konfliktu. Viņš šonedēļ informēja “Barcelona” komandu par vēlmi atstāt Spānijas futbola klubu.

Barselonas klubs pirms divām nedēļām UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā ar 2:8 kapitulēja Minhenes “Bayern”, piedzīvojot vienu no smagākajiem zaudējumiem kluba vēsturē. Pirmo reizi kopš 2007./2008.gada sezonas “Barcelona” palika bez tituliem.

Mesi un kluba līgumā ir atruna, ka katru sezonu līdz 31.maijam futbolistam ir tiesības lauzt vienošanos bez izpirkuma maksas. Mesi advokāti uzskata, ka argentīnietim šogad ir tiesības to darīt vēlāk, jo sezona tika pabeigta vien augustā, bet klubs ir pretējās domās.

33 gadus vecā Mesi līguma izpirkuma maksa ir 700 miljoni eiro un tas noslēgsies nākamā gada jūnijā.

Pagājušajā nedēļā komandas stūri pārņēma Ronalds Kūmans, kurš amatā nomainīja Enriki Setjenu. Viņam esot bijusi saruna ar Mesi, taču par tās rezultātiem netiek ziņots.

Mesi karjeras laikā sešas reizes ieguvis “Ballon d’Or” balvu, ko pasniedz gada labākajam futbolistam. Viņš “Barcelona” komandai palīdzējis desmit reizes uzvarēt Spānijas čempionātā un iegūt četras UEFA Čempionu līgas trofejas.

Ar “Barcelona” komandu viņš ir kopš 13 gadu vecuma.