”Mesi mani padarīja par labāku spēlētāju,” atzīst Ronaldu

0 Komentāru
”Mesi mani padarīja par labāku spēlētāju,” atzīst Ronaldu
AFP/SCANPIX

Portugāļu futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu ar atzinīgiem vārdiem novērtējis savu ilgstošo sāncensi Lionelu Mesi, akcentējot, ka argentīnietis viņu padarījis par labāku spēlētāju.

”Es ļoti novērtēju viņa karjeru, no savas puses viņš jau ir runājis par sašutumu, ka es pametu Spāniju, jo mūsu starpā bija sāncensība, ko viņš novērtēja,” Ronaldu izteicās portugāļu televīzijā.

”Tā ir laba sāncensība, tomēr tā nav unikāla – Maiklam Džordanam ir bijušas sāncensības basketbolā, bija Airtona Sennas un Alena Prosta sāncensība F1. Lieta, kas tās visas vieno ir tāda, ka sāncensības bijušas veselīgas.”

”Es nešaubos, ka Mesi mani ir padarījis par labāku spēlētāju, tāpat arī otrādi. Kad es uzvarēju trofejas, tas noteikti lika justies viņam slikti, un tāpat bija arī man, kad viņš kaut ko uzvarēja,” Ronaldu turpināja.

Ronaldu vēl pievienoja komentāru par abu sociālajām attiecībām: ”Mēs nekad neesam vakariņojuši kopā, bet es neredzu, kādēļ tas nevarētu notikt nākotnē. Es neredzu problēmu ar to.”

Šajā sarunā ar portugāļu TV1 Ronaldu komentēja arī to, kad viņš varētu beigt karjeru, atstājot visu diezgan lielā miglā. Futbolists teica, ka viņš no futbola varētu aiziet nākamajā sezonā, tikpat labi tas varētu notikt arī 40 vai 41 gada vecumā.

0 Komentāru