Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

Mertensa superšāviens ļauj “Napoli” sākt astotdaļfināla cīņu pret “Barcelona” ar neizšķirtu

TWITTER/NAPOLI

Intrigu UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā pēc pirmās spēles izdevies saglabāt “Napoli”, kas mājās nospēlēja neizšķirti ar vareno “Barcelona” (1:1).

“Napoli” pretiniekus pārsteidza spēles 30.minūtē. Izmantojot “Barcelona” aizsarga Žuniora kļūdu aizsardzībā, Pjotrs Zeļinskis piespēlēja Drīzam Mertensam, kurš no soda laukuma robežas ar skaistu sitienu atklāja mača rezultātu.

Tomēr otrajā puslaikā “Barcelona” spēja panākt izlīdzinājumu, 57.minūtē ar sezonas otrajiem vārtiem Čempionu līgā izceļoties Antuānam Grīzmanam.

Pamatlaika beigās Arturo Vidala nesavaldības dēļ barselonieši palika mazākumā, tomēr kompensācijas laika sešās minūtēs “Napoli” to izmantot nespēja.

Atbildes spēlē Barselonā abas komandas tiksies 18.martā. Trešdien astotdaļfinālu dueļu pirmo kārtu noslēgs  Madrides “Real” – Mančestras “City” un Lionas “Olympique” – Turīnas “Juventus” dueļi.