Mediji: Lesteras “City” atbrīvojusi no amata galveno treneri

Komentāri
Mediji: Lesteras “City” atbrīvojusi no amata galveno treneri
Foto: PA Wire/PA Images/ SCANPIX

Anglijas futbola premjerlīgas 2016.gada pārsteidzošā čempione Lesteras “City” no galvenā trenera amata atbrīvojusi komandas galveno treneri Kreigu Šekspīru, vēsta britu mediji.

Lesteras klubs jaunajā sezonā astoņās spēlēs izcīnījis vienu uzvaru, trīs reizes nospēlējis neizšķirti un cietis trīs zaudējumus. Ar sešiem punktiem Lesteras komanda ieņem 18.vietu 20 vienību konkurencē.

Pašlaik 53 gadus vecais Šekspīrs par 2016.gada Anglijas čempiones galvenā trenera vietas izpildītāju kļuva februārī pēc negaidītas itāļa Klaudio Ranjēri atlaišanas, bet jūnijā ar viņu tika noslēgts pilnvērtīgs līgums uz trim gadiem.

Brīdī, kad Šekspīrs no Ranjēri pārņēma vienības grožus, tai draudēja cīņa par palikšanu Anglijas premjerlīgā, tomēr pēc tam vienība strauji uzlaboja savus rezultātus, noslēgumā iegūstot 12.vietu. Tāpat tā brīža Anglijas čempione aizkļuva līdz UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālam.

Iepriekš Šekspīrs kā galvenais treneris bija vadījis vienīgi Vestbromvičas “Albion”, bet tas 2006.gadā notika vienā spēlē pagaidu amatā.

Lasi vēl