Mediji: Izraēlas futbola izlases treneris uzbrucis savas komandas spēlētājiem; daži spēlētāji par to izplūduši asarās

Pievienot komentāru
Mediji: Izraēlas futbola izlases treneris uzbrucis savas komandas spēlētājiem; daži spēlētāji par to izplūduši asarās
AP/SCANPIX

Izraēlas futbola izlases galvenais treneris Andreass Hercogs pirmdien pēc zaudējuma 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē uzbrucis saviem spēlētājiem, ziņo vietējie mediji.

Slovēnijas izlase pirmdien ar rezultātu 3:2 mājās pārspēja Izraēlu.

Hercogs pēc zaudējuma ģērbtuvē esot spārdījis pudeles un galdus, bet vairāki spēlētāji tikuši aizvainoti tik ļoti, ka pat raudājuši.

Speciālists, kurš reiz bija Austrijas izlases pussargs, nospēlējot vairāk nekā 100 spēles, arī vietējiem medijiem neslēpa savu neapmierinātību ar komandas sniegumu.

“Mēs neesam gana profesionāli. Kad ieraudzīju trešos vārtus…šausmas. Regulāri tiek runāts par mūsu sapņiem, bet tos jāpiepilda arī laukumā,” kritiku savai komandai veltīja treneris. “Tomēr beigās mēs pieļaujam kļūdas un piedzīvojam zaudējumu.”

Izraēlieši ilgu laika bija vadībā ar 2:1, tomēr vēlāk pārsvaru izlaida no rokām, mača pēdējā minūtē ielaižot trešos vārtus. Izraēlas izlase pēc sešām spēlēm ir dalītā ceturtajā vietā ar izcīnītiem astoņiem punktiem, kas ir tikai par trim mazāk nekā otrajā vietā esošajai Slovēnijai.

Uz Eiropas čempionāta finālturnīru automātiski nokļūs katras grupas divas labākās izlases.

Hercogs Izraēlas izlasi trenē kopš pērnā gada augusta, bet tā liela mēroga turnīros nav spēlējusi jau kopš 1970.gada