Mediji: Gvardiola Mančestras “City” paliks, par spīti izslēgšanai no UEFA turnīriem

0 Komentāru
Mediji: Gvardiola Mančestras “City” paliks, par spīti izslēgšanai no UEFA turnīriem
REUTERS/SCANPIX

Slavenais Spānijas futbola speciālists Žuzeps Gvardiola draugiem apgalvo, ka paliks Anglijas premjerlīgas klubā Mančestras “City” galvenā trenera amatā pat tad, ja Sporta arbitrāžas tiesa noraidīs kluba iesniegto apelāciju par izslēgšanu uz diviem gadiem no Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) turnīriem, pirmdien ziņoja britu masu mediji.

Jau ziņots, ka piektdien UEFA Finanšu kontroles komisija lēma par Mančestras “City” izslēgšanu no UEFA turnīriem uz diviem gadiem, taču klubs meklēs taisnību arbitrāžas tiesā.

Laikraksts “The Times” vēsta, ka 49 gadus vecais spānis esot teicis gan kluba valdei, gan spēlētājiem, ka no komandas neaizies, tāpat viņš priekšroku dotu Mančestras klubam, nevis piedāvājumam no Itālijas A sērijas čempiones Turīnas “Juventus”. Treneris par saviem nodomiem spēlētājiem esot paziņojis sapulcē svētdien.

“The Sun” ziņo, ka bijušais “Barcelona” un Minhenes “Bayern” vadītājs saviem draugiem apgalvoja, ka paliks klubā vismaz līdz sava kontrakta beigām, kas iztek 2021. gadā.

Tikmēr “The Daily Telegraph” atsaucas uz trenerim tuviem avotiem un vēsta, ka “Gvardiola nav cilvēks, kurš pēc pirmajām grūtībām dosies prom”. Šis avots informē, ka treneris par UEFA sankcijām piektdien zināja jau pirms to oficiālas paziņošanas.

Žuzeps Gvardiola pēc ierašanās klubā 2016.gadā kopā ar “City” ir izcīnījis divus premjerlīgas čempiona titulus un Anglijas Futbola asociācijas kausu, kā arī divreiz virs galvas cēlis Līgas kausu.

0 Komentāru