Mbapē pauž vēlmi piedalīties Tokijas olimpiādē

Pievienot komentāru
Mbapē pauž vēlmi piedalīties Tokijas olimpiādē
EPA/SCANPIX

Francijas futbola izlases spīdeklis Kiljans Mbapē paudis vēlmi pārstāvēt nacionālo izlasi nākamā gada Tokijas olimpiskajās spēlēs, taču futbolists arī atklāja, ka šā iemesla dēļ negrasīsies konfliktēt ar Parīzes “Saint-Germain” (PSG) klubu.

“Nespēju kontrolēt visu, kas ar mani notiek,” sarunā ar žurnālu “France Football” teica Mbapē. “Skaidrs, ka vēlos pārstāvēt Franciju olimpiskajās spēlēs, bet, ja mans klubs, kas ir mans darba devējs, teiks, ka turp braukt nevaru, netaisos iesaistīties cīņā.”

21 gadu vecais futbolists pauda, ka drīzumā par šo tematu, viņam ir plānota tikšanās ar “PSG” vadību.

Spēlētājs sarunā arī atklāja, ka par dalību olimpiādē, iepriekš runājis ar pieaugušo izlases treneri Didjē Dešānu.

“Galvenais treneris uzskatīja, ka olimpiāde nekādā mērā neiespaidotu manu dalību Eiropas čempionātā. Apliecināju viņam, ka vēlos spēlēt abos turnīros. Viņš man teica, ja reiz esmu pieņēmis tādu lēmumu, tad man jātiek galā ar visiem cilvēkiem, kurus tas uztrauc,” norādīja Mbapē.

“Ja man neizdosies piedalīties 2020. gada olimpiskajās spēlēs, man vēl paliek iespēja 2024.gadā Parīzē. Ļoti gribētu karjeras laikā vismaz reizi piedalīties olimpiādē.”

Olimpiskajās spēlēs futbola izlases piedalās ar spēlētājiem, kuri nav sasnieguši 23 gadu vecumu. Tāpat komandas sastāvā drīkst pieteikt trīs vecākus spēlētājus. Futbola mači Tokijā paredzēti no 22. jūlija līdz 8. augustam, savukārt Eiropas čempionāts futbolā (norisināsies no 12. jūnija līdz 12.jūlijam) noslēdzas burtiski nedēļu pirms olimpiādes sākuma.

Ja Mbapē tiks iekļauts Francijas izlases sastāvā dalībai olimpiādē, viņš pie atpūtas tiktu brīdī, kad Eiropas klubi uzsāk jauno sezonu.