Mazais Krists no Latvijas Eiropas čempionāta finālā laukumā izveda Francijas izlasi

Pievienot komentāru
Mazais Krists no Latvijas Eiropas čempionāta finālā laukumā izveda Francijas izlasi
Publicitātes foto

Astoņgadīgais latviešu puika Krists Komorovksis Eiropas čempionāta finālspēlē, pārpildītajā Stade de France stadionā devās kopā ar Francijas izlasi, roku rokā ar spēlētāju Musa Sisoko. Krists, McDonald’s kampaņas Ieved stadionā zvaigzni! uzvarētājs, bija viens no 22 bērniem, kuri kontinenta futbola turnīra finālā ieveda stadionā Portugāles un Francijas valstsvienību spēlētājus.

Visa turnīra laikā Krists atbalstīja Vācijas, Francijas un Spānijas izlases un ir ļoti priecīgs, ka vismaz viena no šīm komandām piedalījās arī finālā. Stadionā viņš devās ar saviem finālspēles favorītiem Francijas valstsvienību, turoties roku rokā ar izlases pussargu Musa Sisoko. Pēc svinīgās spēles atklāšanas ceremonijas Krists pievienojās tētim Kasparam un sekoja līdzi spēlei no skatītāju tribīnēm. Kopā ar Kristu futbolistus laukumā pavadīja arī bērni no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Kipras, Čehijas, Somijas, Francijas, Vācijas, Itālijas, Maltas, Polijas, Marokas, Slovākijas, Šveices un Lielbritānijas.

Francijas izlase pirms Eiropas čempionāta fināla

Foto: TASS/SCANPIX

Foto: TASS/SCANPIX

Ieved Stadionā Zvaigzni ir daļa no McDonald’s globālās programmas The Player Escort, kas sniedz bērniem, vecumā no 6 līdz 10 gadiem, visā pasaulē vienreizēju iespēju iziet laukumā roku rokā ar saviem futbola varoņiem. Šīs programmas pirmsākumi ir meklējami 2002. gada FIFA Pasaules Kausa laikā Japānā un Korejā un piedzīvoja UEFA Eiropas Čempionāta debiju divus gadus vēlāk Portugālē. Kopš tā laika McDonald’s ir sniedzis iespēju gandrīz 4000 bērniem no Eiropas spēlēt svarīgu simbolisko lomu pasaules labākajos futbola turnīros.