Sestdien Anglijas kausa izcīņas pirmajā pusfinālā ”Chelsea” ar 4:2 uzvarēja ”Tottenham Hotspur”. Punktu spēlei ar ļoti spēcīgu un precīzu lielgabalšāvienu pielika ”Chelsea” aizsargs Nemanja Matičs.

Spēles 80.minūtē vienus no sezonas skaistākajiem vārtiem guva ”Chelsea” serbu aizsargs Nemanja Matičs. Pēc Edena Azāra piespēles Matičs ar kreiso kāju no 20 metriem trieca bumbu precīzi vārtu augšējā stūrī!

”Chelsea” vadībā izvirzījās spēles 5.minūtē, kad precīzu brīvsitienu izpildīja brazīliešu pussargs Viljans. ”Tottenham Hotspur” izlīdzinājumu panāca 18.minūtē, kad pēc Kristiana Eriksena centrējuma Harijs Keins ar galvu pārspēja Tibo Kurtuā. Puslaika izskaņā ar apšaubāmu 11 metru soda sitienu Viljans atkal izvirzīja ”Chelsea” vadībā. Viktors Mozess jau sāka krist vēl pirms Hjunmins Sons nigērietim bija pieskāries, tomēr tiesnesis nozīmēja “pendeli”.

Otrā puslaika sākumā pēc vēl vienas Eriksena piespēles Dele Alli kritienā pārspēja Kurtuā un panāca 2:2. Edens Azārs 75.minūtē panāca 3:2, bet puktu spēlei pielika jau aprakstītais Matiča lielgabalšāviens.