Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

UEFA Čempionu līgā otro gadu pēc kārtas par turnīra uzvarētāji kļuva Madrides ”Real” vienība. Šajā sezonā netrūka daudz skaistu un elegantu vārtu guvumu. Piedāvājam noskatīties piecu iespaidīgāko vārtu topā, kurā netrūka bumbas raidījumu devītniekā un precīza sitiena ”šķērītē”!

Varbūt neesam pārāk objektīvi, bet portāla Skaties.lv vērtējumā elegantāko vārtu gods tika Turīnas ”Juventus” uzbrucējam Mario Mandžukičam, kurš sezonas svarīgākajā spēlē pret Madrides ”Real” prata gūt vienus no visu laiku efektīvākajiem vārtiem Čempionu līgas finālos! Otrajā vietā ierindojām Saula Nigueza meistarstiķi pret ”Bayer”, bet trešajā pozīcijā Neimara teicamu brīvsitienu pret PSG.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: UEFA Čempionu līgas skaistāko vārtu TOP 5

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl