“Manchester United” ugunīgā UEFA EL pusfinālā saplosa “Roma”

AP/SCANPIX

“Manchester United” ceturtdien otrajā puslaikā guva piecus bezatbildes vārtus un pirmajā UEFA Eiropas līgas pusfināla spēlē ar 6:2 sagrāva “Roma”.

Bruno Fernandešs mājiniekus vadībā izvirzīja devītajā minūtē, bet Lorenco Pelegrīni sešas minūtes vēlāk realizēja 11 metru soda sitienu. Pelegrīni mača 34.minūtē bumbu uz tukšiem vārtiem piespēlēja Edinam Džeko, kurš panāca 2:1.

“Roma” pirmajā puslaikā demonstrēja atzīstamu sniegumu un nekas neliecināja par vārtu birumu vai zaudējumu. Jau otrā puslaika trešajā minūtē Fernandeša piespēli vārtos novirzīja Edisons Kavani, kurš vēlreiz izcēlās 64.minūtē.

Septiņas minūtes vēlāk “pendeli” iesita Fernandešs, Pols Pogbā 75.minūtē nokārtoja jau drošo 5:2, taču gala vārdu četras minūtes līdz pamatlaika beigām teica Meisons Grīnvuds.