Komentāri

”Manchester United” aizsargs Ēriks Bajī uzdrošinājies komandas ģērbtuvē ar kāju iesist pašam Zlatanam Ibrahimovičam. Tomēr Bajī visai gļēvi pēc izdarītā aizmuka no zviedru futbolista prom.

Ibrahimovičs, kurš pērn bija labākais ”United” vārtu guvējs ar 28 rezultatīviem sitieniem visos turnīros, aprīlī iedzīvojās smagā savainojumā. Futbolists dueļa laikā saplēsa krusteniskās saites un bija spiests priekšlaicīgi noslēgt sezonu. Tomēr skandalozā spēlētāja rehabilitācija norit ļoti ātri un Ibrahimovičs jau manīts Mančestras komandas ģērbtuvēs. Komandas biedrs Bajī centās pamuļķoties un iesita zviedru spēlētājam no mugurpuses, taču uzreiz no ”notikuma vietas” aizbēga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Bajī iesit Ibrahimovičam un uzreiz aizbēg

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl