“Manchester United” sāk ar bumbu savos vārtos, bet galotnē Rašfords sagrauj “Newcastle”

PA WIRE / PA IMAGES / SCANPIX

“Manchester United” sestdien Anglijas Premjerlīgas izbraukuma spēlē ar 4:1 sagrāva “Newcastle United”.

Sarkanajiem Velniem spēle nesākās labi. Jau otrajā minūtē Lūks Šovs ievirzīja bumbu savos vārtos. 20.minūtē Brunu Fernandešs izlīdzināja rezultātu, bet mirkli pirms tam Huans Mata atradās aizmugurē un vārti netika skaitīti.  Vēl pēc trīs minūtēm Harijs Makgvairs tomēr panāca neizšķirtu. Kapteinis pēc stūra sitiena ar galvu sita precīzi labajā stūrī – 1:1.

Otrā puslaika sākumā soda laukumā tika nogāzts Markuss Rašfords, bet Fernandeša “pendeli” atsita vārtsargs Karls Darlovs. Rašfordam spēles beigās tomēr izdevās pamatīgi saplosīt Žagatas. Uzbrucējs atdeva divas rezultatīvas piespēles Fernandešam un Āronam van Bisakam, un kompensācijas laika sestajā minūtē pats guva “United” ceturtos vārtos.