“Manchester United” nospēlē neizšķirti ar “West Ham” un zaudē punktus cīņā par Čempionu līgu

1 komentārs
SPORTIMAGE / PA IMAGES / SCANPIX

“Manchester United” trešdien Anglijas Premjerlīgas mačā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar “West Ham United”, zaudējot punktus cīņā par vietu UEFA Čempionu līgā.

“West Ham” vadībā izvirzījās pirmā puslaika kompensācijas laikā. Pols Pogbā pēc brīvsitiena savā soda laukumā pielika sejai priekšā rokas, un piešķirto “pendeli” realizēja Mihails Antonio.

51.minūtē pēc skaistas saspēles Meisons Grīnvuds ar precīzu sitienu izlīdzināja rezultātu – 1:1.

Pirms pēdējās kārtas “Manchester United” ar 63 punktiem ieņem trešo vietu. Tikpat punktu ir arī “Chelsea”, bet punkts mazāk ir “Leicester City”. Svētdien izšķirošajā spēlēs par vietu Čempionu līgā Sarkanie Velni tiksies ar Lesteras Lapsām un “Chelsea” savā laukumā spēlēs ar “Wolverhampton Wanderers”.