“Manchester United”, “Leicester City” un “Chelsea” tiekas uz šauras laipas cīņā par divām vietām Čempionu līgā

Pievienot komentāru
“Manchester United”, “Leicester City” un “Chelsea” tiekas uz šauras laipas cīņā par divām vietām Čempionu līgā
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Svētdien Anglijas Premjerlīgas 38. un pēdējā kārtā “Leicester City” – “Manchester United” un “Chelsea” – “Wolverhampton Wanderers” spēlēs izšķirsies UEFA Čempionu līgas pēdējo divu ceļazīmju liktenis.

“Liverpool” un “Manchester City” jau nodrošinājuši līdzdalību nākamās sezonas UEFA Čempionu līgas turnīrā. Vēl divu ceļazīmju liktenis izšķirsies svētdienas vakarā.

Šobrīd turnīra tabulā aiz “Liverpool” un “Manchester City” trešo vietu ieņem “Manchester United” ar 63 punktiem. Tikpat punktu ir arī “Chelsea”, bet punkts mazāk ir “Leicester City”.

Lesteras “King Power” stadionā divi no šiem klubiem tiksies aci pret aci – “Leicester City” un “Manchester United”. Lesteras Lapsas Premjerlīgā Sarkanos Velnus nav spējušas uzvarēt jau 10 spēlēs pēc kārtas. Pirmajā aplī septembra vidū United uzvarēja ar 1:0 – vārtus no 11 metru atzīmes guva Markuss Rašfords.

Arī “Chelsea” negaida nekāds saldais ēdiens – Aristokrātiem pretī stāsies “Wolverhampton Wanderers”, kas tabulā ieņem sesto vietu. Septembrī “Chelsea” gan mačā ar Vilkiem svinēja vienu no sezonas pārliecinošākajām uzvarām – 5:2.

Anglijas Premjerlīga TV3 Sport kanālos un Go3:

·        Svētdien, 26.jūlijā, 17:50 “Leicester City” – “Manchester United”

·        Svētdien, 26.jūlijā, 17:50 “Chelsea” – “Wolverhampton Wanderers”