Manchester United dodas uz Anglijas dienvidiem pēc piektās uzvaras

0 Komentāru
Manchester United dodas uz Anglijas dienvidiem pēc piektās uzvaras
Foto: REUTERS/LETA

Anglijas Premjerlīgā pēc piecām kārtām ar četrām uzvarām un vienu neizšķirtu vadībā ir abi Mančestras klubi City un United. Sestajā kārtā Manchester United izbraukumā tiksies ar Southampton, kas ar 8 punktiem ieņem 9.vietu.

Londonas derbijā 5.vietas īpašnieki Tottenham Hotspur tiksies West Ham United, kas pēc trim zaudējumiem sezonas sākumā pēdējās divās kārtās uzvarējuši Huddersfield Town un spēlējuši neizšķirti  ar Leicester City.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”West Ham United un Tottenham Hotspur mačs ir principiāls Londonas derbijs un, lai arī komandām sezonā risināmi dažādi uzdevumi, šeit abas ies pēc trijiem punktiem. West Ham ir izdevies nedaudz atgūties pēc trijiem zaudējumiem sezonas sākumā un  pamazām sāk veidoties arī komandas spēle. Favorīti šajā pārī ir viesi  – Tottenham Hotspur. West Ham treneris Slavens Biličs Spurs raksturo kā līgas skatāmāko komandu un arī kā vienus no galvenajiem pretendentiem cīņā par Premjerlīgas zeltu. Jāņem gan vērā, ka iepriekšējās divās sezonās savā laukumā West Ham abas reizes uzvarēja Tottenham ar 1:0 un abas reizes šīs uzvaras apdzēsa Spurs sapņus cīņā par titulu…”

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Turnīra līderi Manchester United uz Anglijas dienvidiem brauc pēc uzvaras un mājniekiem būs ļoti grūti to nepieļaut. Southampton sniegums sezonas sākumā ir bijis ļoti nestabils un spēles kvalitāte pieticīga, taču pie visa tā komanda pamanījusies izcīnīt 8 punktus, kas dod devīto vietu turnīra tabulā. Galvenais trumpis šajās spēlēs ir bijusi aizsardzība un atgriežotioes ierindā Virdžilam van Dījkam, pie saviem vārtiem Svētie daudz vaļas pretiniekam nedos.”

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Šī būs Leicester City un Liverpool otrā tikšanās reize Lesterā četru dienu laikā. Otrdien tās sacentās Anglijas Līgas kausa izcīņā, kurā Lesteras futbolisti uzvarēja ar 2:0. Protams, ka Liverpool gribēs revanšēties, taču, iespējams, izstāšanos no Anglijas Līgas kausa nemaz tik ļoti nepārdzīvo, zinot, cik sezona būs piesātināta ar citiem turnīriem, dienas kārtībā atgriežoties UEFA Čempionu līgai. Drīzāk šobrīd vairāk ir satraukuma par aizsardzību – gan tādēļ, ka tā arvien ir Liverpool sāpju bērns kopumā, gan arī pavisam konkrēti pirms šīs spēles, jo ir savainoti uzreiz vairāki centra aizsargi. Lestera jauno Anglijas Premjerlīgas sezonu punktu izteiksmē sākusi gaužām pieticīgi – tikai četri punkti piecās spēlēs. Vēl viena neveiksme var likt sākt pārskatīt ambīcijas!”

Anglijas Premjerlīga Viasat Sport Baltic un Viaplay:

·     Sestdien, 23.septembrī, 14:20 West Ham United – Tottenham Hotspur

·     Sestdien, 23.septembrī, 16:50 Southampton – Manchester United

·     Sestdien, 23.septembrī, 19:20 Leicester City – Liverpool

·     Svētdien, 24.septembrī, 17:50 Brighton & Hove Albion – Newcastle United

·     Pirmdien, 24.septembrī, 21:55 Arsenal – West Bromwich Albion

0 Komentāru