“Manchester United” Čempionu līgas sezonu sāk ar uzvaru izbraukumā pār “Paris Saint-Germain”

EPA/SCANPIX

“Manchester United” otrdien UEFA Čempionu līgas pirmās  kārtas izbraukuma spēlē ar 2:1 uzvarēja Francijas čempionus “Paris Saint-Germain”.

Spēles 23.minūtē Brunu Fernandešs ar atkārtotu “penedeli” izvirzīja  “Manchester United”. Pirmajā gadījumā PSG vārtsargs Keilors Navass sitienu atsita, tomēr darīja to par ātru izlecot pretī bumbai, un Fernandešs varēja sitienu atkārtot.

55.minūtē pēc stūra Neimara stūra sitiena Antonī Marsiāls ar galvu iesita bumbu savos vārtos – 1:1. Uzvaras vārtus ar precīzu sitienu gar pašu tālo stabu 87.guva Markuss Rašfords.