“Manchester United” atspēlējas no 0:2 un kompensācijas laikā izrauj uzvaru pret “Southampton”

AP/SCANPIX

“Manchester United” svētdien Anglijas Premjerlīgas izbraukuma mačā ar 3:2 uzvarēja “Southampton” futbolistus.

Par mača supervaroni kļuva urugvajietis Edinsons Kavani, kurš guva divus vārtus un rezultatīvi piespēlēja Brunu Fernadešam.

Pirmajā puslaikā pēc Jana Bednareka un Džeimsa Vorda-Provsa sitieniem Svētie izvirzījās vadībā 2:0.

Otrajā puslaikā viss sagriezās kājām gaisā. Vispirms Fernandešs no soda laukuma vidus sita garām Aleksam Makartijam. Tad 74.minūtē Kavani ar galvu rezultātu izlīdzināja, un kompensācijas laika otrajā minūtē vēlreiz sita precīzi ar galvu!