“Manchester City” vienīgajā premjerlīgas mačā uzvar “West Ham United”

ZUMAPRESS/SCANPIX

Anglijas premjerlīgas čempioni “Manchester City” trešdien  savā “Etihad” stadionā ar 2:0 uzvarēja “West Ham United”.

Rezultāts tika atklāts vien 30. minūtē, kad pēc stūra sitiena izspēles, bumbu tuvāk vārtiem novirzīja Kevins de Breine, bet Rodri pie tālā vārtu staba bija ātrākais un izklupienā spēja panākt 1:0.

40. minūtē spēcīgu, taču neprecīzu sitienu izdarīja Dāvids Silva, bet divas minūtes līdz puslaika beigām, Roberts Snodgress no viesu komandas neaizsniedzās līdz bumbai soda laukumā, 45 minūtēm noslēdzoties ar rezultātu 1:0.

Otrajā puslaikā izteikts pārsvars piederēja mājiniekiem, kas atmaksājās 62.minūtē. Bernardu Silva pretinieku soda laukumā centās apspēlēt aizsargu, taču nespēja saglabāt bumbu. Viņa neveiksmi sev par labu izmantoja de Breine, kurš uzreiz pēc tam savā bumbu un ātri izdarīja sitienu, kas arī bija precīzs.

Šī “City” bija pirmā spēle pēc sliktajiem jaunumiem – divu gadu diskvalifikācijas no Eiropas kausu sacensībām.

“Komandā runājām par to, ko varam izdarīt vēl šajā sezonā. Nevēlamies pievilt savus fanus. Turpināsim demonstrēt iespējami labāko futbolu. Mums aizvien ir gana daudz lietu, par kurām pacīnīties,” teica “City” galvenais treneris Žuzeps Gvardiola.

“United” šajā spēlē uzvaru izcīnīt bija teju vai neiespējami, jo neviens no sitieniem nebija jāatvaira pretinieku vārtsargam.

Pēc 26 spēļu kārtām ar 76 punktiem pirmo vietu ieņem “Liverpool”, 18 punkti mazāk ir “City”, kamēr 50 punktus iekrājusi Lesteras “City”. Tālāk ar 41 punktu seko Londonas “Chelsea”, par punktu mazāk ir Totenhemas “Hotspur”, bet sešinieku ar 39 punktiem noslēdz Šefīldas “United”.