“Manchester City” vēlreiz uzvar PSG un pirmo reizi vēsturē iekļūst Čempionu līgas finālā

Pievienot komentāru
“Manchester City” vēlreiz uzvar PSG un pirmo reizi vēsturē iekļūst Čempionu līgas finālā
AP/SCANPIX

“Manchester City” otrdien ar 2:0 uzvarēja “Paris Saint-Germain” arī savā laukumā un pirmo reizi vēsturē iekļva UEFA Čempionu līgas finālā. Pirmajā spēlē “City” bija pārāki ar 2:1.

Abus vārtus Pilsētnieku labā guva Rijads Mahrezs, kuram vieni vārti bija arī pusfināla pirmajā spēlē Parīzē.

Spēles septītajā minūtē par it kā spēli ar roku uz Mančestras komandas vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, taču pēc videoatkārtojuma noskatīšanās tiesnesis savu lēmumu atcēla. Savukārt 11.minūtē pēc vārtsarga Edersona ievadīta uzbrukuma mājinieki panāca 1:0. Pēc komandas biedra sitiena bumba rikošetā nonāca pie Mahreza, Parīzē dzimušajam futbolistam ar sitienu no labās puses panākot “City” vienībai vadību.

Nedaudz vēlāk Markinjuss trāpīja pa vārtu konstrukciju un Anhels di Marija pēc “City” kļūdas sita garām tukšiem vārtiem. Turpinājumā spēles ritējums nedaudz norimās, taču pirmā puslaika kompensācijas laikā mājiniekiem izdevās nedaudz saasināt situāciju pie PSG vārtiem.

Arī otrā puslaika pirmajā pusē PSG centās gūt vārtus, bet nesekmīgi, turklāt vienā no epizodēm “City” ātrā pretuzbrukumā panāca 2:0. Parīzieši nepaguva aizsardzībā un 63.minūtē Mahrezs netraucēts raidīja bumbu tukšos vārtos.

Puslaika vidū, 69.minūtē, di Marija epizodē ārpus laukuma iespēra Fernandinju un saņēma par to sarkano kartīti. Abas iekarsušās komandas nedaudz saplūcās un parīzieši spēli turpināja desmit vīru sastāvā.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 13 minūtes, Fils Foudens norībināja PSG komandas vārtu stabu. Parīzieši ne tuvu nebija tam, lai atspēlētu summā iekrāto trīs vārtu deficītu un cieta zaudējumu.