Anglijas Premjerlīgas vienpadsmitās kārtas spēlē “Manchester City” savā “‘Etihad” stadionā ar 3:1 uzvarēja Londonas “Arsenal”, saglabājot drošas līderpozīcijas turnīra tabulā.

Spēles 19.minūtē Kevins de Brujne ar sitienu no soda laukuma kreisā stūra pārspēja “Arsenal” vārtsargu Petru Čehu un izvirzīja “City” vadībā. Otrā puslaika sākumā Rahīms Stērlings cīņā ar “Arsenal” aizsargu Načo Monrealu krita soda laukumā un tiesneša nozīmēto 11 m soda sitienu precīzi realizēja Serhio Agvero. Aleksandrs Lakazets samazināja rezultāta starpību, bet trešos vārtus “City” labā guva Gabriels Žesuss. Līdzīgi kā ar 11 m soda sitienu, arī šī epizode bija pretrunīga – līnijtiesnesis nefiksēja aizmugures stāvokli.