“Manchester City” pārliecinoši revanšējas “Tottenham Hotspur” par zaudējumu pirmajā aplī

AP/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas līderi “Manchester City” svētdien savā “Etihad” stadionā ar 3:0 uzvarēja “Tottenham Hotspur”, pārliecinoši revanšējoties par zaudējumu pirmajā aplī.

Pirmā puslaika vidū Pjērs Emils Hojbergs savā soda laukumā iespēra pa kāju Ilkajam Gindoganam, un VAR apstiprināto “pendeli” realizēja Rodri.

Otrajā puslaikā pats Gindogans izmantoja divas izcilas piespēles. Vispirms soda laukumā Rahīms Stērlings nolika “City” pussargam bumbu pa sitienam un Gindogans pārspēja Igo Lorisu.

66.minūtē Pilsētnieku vārtsargs Edersons no sava soda laukuma precīzi piespēlēja Ilkajam, kurš uzvarēja divcīņā ar “Spurs” aizsargu Davinsonu Sančesu un otro reizi sita garām Lorisam.