“Manchester City” pamatīgi ieskrējušies un sarauj gabalos arī ”Arsenal” aizsardzību

REUTERS/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas trešās kārtas spēlē “Manchester City” savā laukumā ar 5:0 sagrāva Londonas “Arsenal”, kas joprojām ir ne tikai bez punktiem, bet arī bez gūtiem vārtiem.

Jau mača 12.minūtē rezultāts uz tablo bija 2:0 mājnieku labā, ar vārtu guvumiem izceļoties Gundoganam un Torresam, bet viņi nedomāja apstāties. 35.minūtē ”Arsenal” spēlētājs Žaka nopelnīja sarkano kartīti, atstājot viesus mazākumā. Ilgi nebija arī jāgaida līdz trešajiem vārtiem, kad ar precīzu sitienu izcēlās Žesus.

Otrā puslaika sākumā mančestrieši iesita arī ceturtos – no vidējas distances apakšējā stūrī trāpīja Rodri (4:0). Punktu sagrāvei pamatlaika izskaņā pielika Ferrans Torress, pēc Rijāda Mahreza centrējuma panākot arī 5:0.